o nas­­­­

Nasze gospodarstwo to firma rodzinna zrodzona z miłości do natury i świeżych produktów.

Stworzyliśmy około 25 lat temu, zaczynając od małych kultur różnych upraw.
Dzięki codziennej pracy, zaangażowaniu, opiniom naszych klientów wytwarzamy nowe produkty.
Teraz jesteśmy dumnymi właścicielami gospodarstwa produkującego ostropest plamisty, siemię lniane, słonecznik, proso, kukurydzę oraz zboża i inne rośliny.

To co nas wyróżnia

Jakość - dokładamy wszelkich starań, aby oferować tylko najlepsze produkty i doskonałe usługi.
Pasja - pasja do tego, co robimy, jest naszym sekretem sukcesu.
Troska o naturę - ponieważ oferuje nam tak wiele darów, musimy dbać o środowisko.
Agriculture
Dlaczego my?

Nasze gospodarstwo to firma rodzinna zrodzona z miłości do natury i świeżych produktów. Stworzyliśmy około 25 lat temu, zaczynając od małych kultur różnych upraw.

Dzięki codziennej pracy, zaangażowaniu, opiniom naszych klientów wytwarzamy nowe produkty, dlatego teraz jesteśmy dumnymi właścicielami gospodarstwa produkującego ostropest plamisty, siemię lniane, słonecznik, proso, kukurydzę oraz zboża i inne rośliny.

Jakość Q
Oferujemy tylko wysokiej produkty rolne, uprawiane  w  czystym środowisku.

Z zachowaniem wymogów ochrony środowiska i pożytecznych organizmów

Dostawa
Nie masz czasu przyjść i odebrać potrzebnych produktów? Nasz zespół szybkiej dostawy przyniesie je do Twojego domu lub restauracji w dowolnego miejsce w Polsce. Zamówienia dostarcza firma kurierska.
Szeroki wybór 
Posiadamy szeroką gamę wszelkiego rodzaju ziaren. Masz jakieś sugestie co do naszego asortymentu? Z przyjemnością wysłuchamy ich i poszerzymy
opinie klientów 
Lubię spędzać tutaj weekendy - świeże powietrze i jedzenie czynią cuda dla mojego zdrowia. Gospodarze są niezwykli i wszyscy zapewniają, że wszyscy klienci mają niezwykłe doświadczenie. 
Tutaj zawsze znajduję nowe i ekscytujące produkty. Mam zdrowy styl życia, a jedzenie jest niezwykle ważne. Ufam, że ci goście dostarczą dla mojej restauracji najlepsze produkty i nigdy mnie nie zawiodą.
Wzięliśmy tu nasze dzieci zeszłego lata i było wspaniale. Myślałam, że tylko dzieci będą się dobrze bawić, ale się myliłam. Nie ma znaczenia, ile masz lat. W tutejszych plenerach każdy poczuje się, jak dziecko. A produkty wspaniałe, dla nas i dla naszych przyjaciół.